Οι celebrities που συμμετειχαν στο #FaceAppChallenge – Πως θα μοιαζουν οταν γερασουν;

Θυμάστε το #10yearchallenge που καλούσε εσάς και τους φίλους σας να δημοσιεύσετε στα social media φωτογραφία σας τραβηγμένη πριν δέκα χρόνια; Ένα παρόμοιο challenge έχει γίνει viral τις τελευταίες μέρες και έχει προκαλέσει φρενίτιδα στο διαδίκτυο.
Πρόκειται για το #agingchallenge της εφαρμογής FaceApp που δίνει τη δυνατότητα στους χρήστες να δουν πως θα μοιάζουν σε πολλά χρόνια από σήμερα, όταν γεράσουν.
Κάποιοι από τους πιο γνωστούς celebrities όπως η Carrie Underwood και ο Drake την έχουν χρησιμοποιήσει ήδη και μας έδειξαν το αποτέλεσμα.
Δείτε παρακάτω:
Drake












View this post on Instagram



















Best caption wins ovo tickets
A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on Jul 16, 2019 at 1:36am PDT



Iggy Azalea

Who are we kidding, I’m white. We age like milk, this is me at 50. https://t.co/ABpvrMKWyX
— IGGY AZALEA (@IGGYAZALEA) July 13, 2019

Οι The Jonas Brothers












View this post on Instagram



















When you take a trip to the Year 3000.
A post shared by Jonas Brothers (@jonasbrothers) on Jul 16, 2019 at 2:38pm PDT



Gordon Ramsay












View this post on Instagram



















Me doing a demo on #MasterChef Season 50….
A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on Jul 16, 2019 at 3:20pm PDT



David Guetta












View this post on Instagram



















Back from my show in ibiza i ve been a dj for 60 years and I still love it. July 15 2040
A post shared by David Guetta (@davidguetta) on Jul 15, 2019 at 7:11pm PDT



Sam Smith












View this post on Instagram



















Ok. Enough now…
A post shared by Sam Smith (@samsmith) on Jul 17, 2019 at 12:08am PDT



Adam Scott












View this post on Instagram



















I knew I’d regret this
A post shared by Adam Scott (@mradamscott) on Jul 16, 2019 at 11:40pm PDT



James Marsden












View this post on Instagram



















Sorry it’s been a while since I last posted.#faceapp
A post shared by James Marsden (@james_marsden) on Jul 16, 2019 at 4:52pm PDT



H Carrie Underwood και ο Mike Fisher












View this post on Instagram



















Everybody’s doing it… @mfisher1212
A post shared by Carrie Underwood (@carrieunderwood) on Jul 16, 2019 at 5:37pm PDT



Steph Curry












View this post on Instagram



















Been #dubnation since day 1
A post shared by Wardell Curry (@stephencurry30) on Jul 16, 2019 at 4:53pm PDT



Νίκος Μουτσινάς, Ματίνα Νικολάου












View this post on Instagram



















Σνίκ πικ από το μέλλον!!μου φαγε τα νιάτα η άτιμη,αλλά κι εγώ δεν πήγα πίσω! Γλυκά ραμολιμεντα! #μοντελλαιφ #ναταντανιαταδυοφορες #φευγουνταχρονια
A post shared by Nikos Moutsinas (@nikosmoutsinas) on Jul 17, 2019 at 3:26am PDT



Σίσσυ Χρηστίδου












View this post on Instagram



















I can totally pull this off #BringItOn #faceapp #ComeAndGetIt #YouGotThisGrandma #NanaPower #TheOldChickHasTheJuice #ILookLikeMyMumOnlyWayCooler
A post shared by Sissy (@sissychristidou) on Jul 17, 2019 at 10:53pm PDT



Γιάννης Τσιμιτσέλης












View this post on Instagram



















ου γαρ έρχεται μόνον το γήρας :-))) βλέπω τις φωτό αυτές τις μέρες και από τη μια είναι θλιβερό από την άλλη βλέπεις τον εαυτό σου και λες μια χαρά θα κρατιέμαι αν φτάσω μέχρι τότε όμως κάθε λεπτό είναι σημαντικό :-))))))#topostaniata #zisethnkathemera#behappy#enjoylife @platonas_mar φχαριστω που με γερασες
A post shared by Giannis Tsimitselis (@gtsimitselis) on Jul 17, 2019 at 10:21am PDT



 

Πηγή: Instyle GR.

Κατηγορίες: